Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Соціально-профілактичних заходи «Насильство. Види насильства», «Торгівля людьми»

Соціально-профілактичних заходи «Насильство. Види насильства», «Торгівля людьми»

25 січня 2018 року практичним психологом міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в рамках Школи відповідального батьківства, проведено в ЗОШ №12 два соціально-профілактичних заходи «Насильство. Види насильства», «Торгівля людьми», направлені на попередження насильства в учнівському середовищі та протидію торгівлі людьми.

Насильство в сім’ї є однією з найгостріших розповсюджених соціальних проблем. Ситуація, коли насильство в сім’ях стало майже буденним явищем, завдає великої соціальної та моральної шкоди суспільству. Виховання дітей в умовах насильства призводить не лише до втрати найдорожчого для людини – життя та здоров’я, а також програмує нове покоління на здійснення насильства, утвердження аморальних стандартів поведінки в сім’ї, колективі, у суспільстві в цілому. Отже, основне завдання щодо формування сприйняття світу у дітей все ж таки покладається на батьків. Саме вони повинні своїм прикладом показувати дитині, що любов є сильніша за зло та агресію.

За статистикою, в Україні відбувається омолодження складу правопорушників, зростає кількість групових правопорушень, створюються в окремих місцях постійні підлітково-молодіжні групи асоціального напряму. Відзначається зростання агресивності в поведінці учнів, збільшення кількості дівчат-підлітків із проявами антисуспільної поведінки, що дає можливість сприяння розповсюдженню на території України виду сучасного рабства «Торгівлі людьми». Роботою охоплено 34 учня.