Соціально – профілактичні заходи

Соціально – профілактичні заходи

26 жовтня 2017 року спеціаліст Первомайського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Н.Чечельницька для студентів приватного медичного коледжу «Монада» провела соціально – профілактичний захід на тему: «Вчинок. Відповідальність. Наслідки».

Злочинність неповнолітніх постійно привертає до себе увагу. На сьогодні це зумовлено тим, що неповнолітні становлять одну з найбільш кримінально уражених верств населення. За статистикою кожний 30-й злочин скоєний неповнолітніми. В цілому в структурі підліткової злочинності переважають крадіжки, які складають майже 70% злочинів вчинених дітьми, грабунки (6%), розбійні напади (2%), зухвалі випадки хуліганства (5%), також чимало вбивств, нанесення умисних тілесних ушкоджень, зґвалтувань.

Захід проведено з метою ознайомлення студентів з основними статтями Кримінального кодексу України, завданнями та видами кримінальної відповідальності; формування уявлення про види злочинів, за скоєння яких неповнолітні несуть повну або часткову відповідальність; формування негативного ставлення до злочинних посягань та активну правомірну поведінку; виховання почуття високого рівня правомірної поведінки, в усвідомленні розуміння своїх вчинків, відповідальності за свої дії.

Роботою охоплено 31 особа.

В той же день, юрисконсульт Первомайського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О.Швець провела для студентів І курсу (спеціальність «Фармація») Первомайського приватного медичного коледжу «Монада» соціально – профілактичні заходи (бесіда та відео лекторій) щодо кримінальної відповідальності неповнолітніх.

Метою заходу було з'ясувати суть та основні поняття кримінальної відповідальність неповнолітніх та виховувати в собі почуття відповідальності за свої дії.

Студенти з великим задоволенням переглянули відеофільм, ставили питання та активного обговорювали тему.

Роботою охоплено 31 особа з числа студентської молоді.