Соціально профілактичні заходи в таборі «Гарт»

Соціально профілактичні заходи в таборі «Гарт»

26 липня 2017 року фахівцем із соціальної роботи Первомайського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для дітей, які перебувають на оздоровленні в таборі «Гарт» проведено соціально профілактичні заходи, а саме: «Протидія торгівлі людьми», «Паління - небезпечна звичка», «Здоровий спосіб життя».

Людина у молодому віці майже не має досвіду виходу із стресових станів. Підлітком вона тільки починає вступати у повноцінне життя, яке наповнене багатьма приємними та неприємними подіями. Так багато потрібно встигнути зробити корисного, стільки необхідно побачити й пізнати. Але, насамперед, треба навчитися правильно приймати життєві рішення, не уникати відповідальності та не бути байдужим.

Ті, хто має шкідливі звички, але прийняв рішення позбавитися від них, потребують підтримки, особливо в перший час, який буде найважчим. Відмовитися від цих звичок не просто. Якщо ти знаєш людину, яка намагається кинути палити, відмовитися від вживання алкоголю чи наркотиків, підтримай її і запевни у тому, що вона зробила правильний вибір. Іноді добре слово та співчуття допомагають легше пережити цей важкий період. Роботою охоплено 21 особу.