Спільне засідання координаційної ради з питань сім’ї і робочої групи з питань протидії торгівлі людьми та попередження насильства в сім’ї

Спільне засідання координаційної ради з питань сім’ї і робочої групи з питань протидії торгівлі людьми та попередження насильства в сім’ї

15 червня 2018 року в залі засідань виконавчого комітету Первомайської міської ради під головуванням заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко відбулось спільне засідання координаційної ради з питань сім’ї, жінок, дітей та молоді при виконавчому комітеті міської ради і робочої групи з питань протидії торгівлі людьми та попередження насильства в сім’ї. В роботі спільного засідання взяли участь керівники і фахівці організацій та установ до компетенції яких належать питання порядку денного засідання.

О.Константінова голова правління «Первомайський молодіжний жіночий інформаційно-координаційний центр «Ольвія» проінформувала присутніх про втілення програми з сексуального виховання дітей дошкільного віку у дитячих дошкільних закладах міста. Окрім цього, учасники обговорили проблематику роботи із постраждалими від насильства, алгоритми дій при виявленні таких осіб та наданні їм допомоги. Разом з тим, Олена Петрівна надала міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для використання у роботі добірку дидактичних, методичних та наочних матеріалів з попередження сексуального насильства над дітьми дошкільного віку в яку входять: навчально-методичний посібник, розмальовки «Кіко каже «НІ!», плакати дитячі «Кіко каже «НІ!», демонстраційні плакати та методичні рекомендації до них, диск з мультфільмом «Балачки з собачкою». Даний комплект виготовлений в рамках проекту «Безпечне дитинство на Миколаївщині» за фінансової підтримки українського жіночого фонду. Видання розраховано на завідувачів ДНЗ, психологів, вихователів та музичних працівників.

Про заходи щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків влітку 2018 року доповіла С.Троянська - головний спеціаліст управління освіти міської ради.

Заступник начальника управління соціального захисту населення з питань організації роботи з сім’єю Н.Гонтарук розповіла про відзначення в місті Дня матері і Дня сім’ї.

Стосовно взяття та зняття з соціального супроводу сімей, які опинились в складних життєвих обставинах повідомила директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Л.Крижановська.

Зокрема, учасниками заходу було наголошено на тому, що в нашому місті приділяється особлива увага профілактиці та боротьбі з фактами прояву будь яких елементів насильства. В першу чергу це стосується торгівлі людьми та насильства в сім’ї.

Всього в ході засідання було розглянуто п’ять питань. За результатами Координаційної ради прийнято ряд рішень.