Спільне засідання координаційної ради з питань сім’ї, жінок, дітей та молоді

Спільне засідання координаційної ради з питань сім’ї, жінок, дітей та молоді

27 грудня 2017 року під головуванням заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко за участю заступника міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товстої відбулось спільне засідання координаційної ради з питань сім’ї, жінок, дітей та молоді при виконавчому комітеті міської ради і робочої групи з питань протидії торгівлі людьми та попередження насильства в сім’ї. В роботі спільного засідання взяли участь керівники і фахівці організацій та установ до компетенції яких належать питання порядку денного засідання. В ході засідання розглянуто чотири питання:

- про результати роботи з сім’ями , які опинились в складних життєвих обставинах за 2017 рік;

- про представлення до відзначення державною нагородою України «Мати-героїня»;

- про взяття під соціальний супровід особи, яка перебуває в складних життєвих обставинах;

- про проблеми сім’ї, жінок, дітей та молоді, протидії торгівлі людьми та попередження насильства в сім’ї.

На засіданні виступаючі наголошували на посиленні уваги до актуальних як для українського суспільства в цілому так і нашого міста зокрема, проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та активізації щодо цього співпраці органів місцевого самоврядування, державних закладів, громадських організацій, тощо.

Насамкінець заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко звернула увагу присутніх, що основне завдання фахівця із соціальної роботи – бути помічником для кожної родини, яка потребує допомоги. Адже одне з ключових завдань, поставлених державою - це якісні, доступні й результативні соціальні послуги для сімей з дітьми. Надаючи їх, фахівці можуть допомогти родинам подолати життєві труднощі, вберегти їх від соціальних ризиків, зберегти для дитини батьків.