Співробітництво територіальних громад

Співробітництво територіальних громад

25 лютого 2019 року в сесійній залі Первомайської міської ради відбувся круглий стіл з обговорення пропозицій Кам’яномостівської ОТГ у сфері поводження з твердими побутовими відходами та Кінецьпільської сільської ради у сфері будівництва водопровідної мережі.

У обговоренні взяли участь Первомайський міський голова Л.Дромашко, голова РДА В.Вовк, голови Кам’яномостівської ОТГ О.Ляхов та Кінецьпільської сільської ради М.Ребрій, секретар міської ради С.Бондарчук, перший заступник міського голови О.Кукуруза, посадовці виконавчих органів міської ради, керівники комунальних підприємств, громадськість міста.

Очільники Кам`яномостівської ОТГ та Кінецьпільської сільської ради детально розповіли присутнім про свої проекти, окреслили їх основні завдання, джерела фінансування, складові, етапи реалізації, тощо.

Присутні уважно вислухали презентації усіх проектів і обговорили можливі шляхи їх подальшого втілення в життя.

Довідково: Пропозиція Кам’яномостівської ОТГ у сфері поводження з твердими побутовими відходами передбачає придбання сміттєвоза та контейнерів для збору сміття. В свою чергу комунальне підприємство Первомайської міської ради «Комунсервіс» має забезпечити вивезення твердих побутових відходів з населених пунктів Кам’яномостівської ОТГ. Пропозиція Кінецьпільської сільської ради у сфері будівництва водопровідної мережі передбачає будівництво в селі водопровідної мережі з подачею води від насосної станції ІІІ підйому КП «Первомайський міськводоканал».