Святкові урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня

Святкові урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня

06 березня 2019 року в міському Центрі культури та дозвілля ім. Є.Зарницької відбулися святкові урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня.

За традицією на початку урочистостей всіх присутніх в залі жінок зі святом весни привітав секретар міської ради С.Бондарчук. Побажавши всім щастя та натхнення, посадовець виконав почесну місію вручивши первомайчанкам за сумлінну працю, високу професійну майстерність, відданість своїй справі, значний внесок у розвиток міста, активну громадську діяльність та з нагоди Міжнародного жіночого дня Почесні грамоти виконавчого комітету міської ради та цінні подарунки.

Свято продовжилось концертом «Дві зірки» за участю відомих людей міста. Глядацьку аудиторію своїми співами радували зіркові дуети: співачка Валентина Корякіна та музикант Олександр Коваленко; заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради Ольга Колесніченко та звукорежисер МЦКіД ім. Є.Зарницької Віктор Харченко; голова єврейської релігійної громади «Хабад», підприємець Михайло Шефкін та викладач Ольга Чоловська; депутат міської ради, голова міської профспілкової організації працівників охорони здоров’я Оксана Іванченко та бухгалтер КНП «ПЦМБЛ» Ольга Шевченко; співачка Валерія Коротченко та начальник Центру надання адміністративних послуг Олександр Тяпушкін; член виконавчого комітету міської ради, голова Наглядової Ради ПрАТ «Санта Україна» Оксана Пастушок та директор Центру культури та дозвілля ім. Є.Зарницької Ігор Головатенко; співоча родина – Катерина та Олег Пасічники; Маргарита Цибізова та в.о. директора міської центральної бібліотечної системи Микола Кмітевич. Яскраві хореографічні композиції виконали начальник відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту Євген Романов та хореограф Оксана Алєксєєнко; хореографи Віталій Бесараб та Валерія Дібрівна.