Святкові заходи з нагоди відзначення 34-ї річниці військової частини А2709

Святкові заходи з нагоди відзначення 34-ї річниці військової частини А2709

07 червня 2018 року, на території військової частини міста Первомайська, відбулися святкові заходи з нагоди відзначення 34-ї річниці військової частини А2709. Безліч побажань та подяки за службу українському народові лунали з трибуни військовослужбовцям військової частини. З нагоди свята привітав підлеглих командир військової частини А2709, підполковник В. Фіалковський. Секретар міської ради С.Бондарчук, теж звернувся до військовослужбовців зі словами вдячності. Побажав командуванню та особовому складу військової частини успіхів у службі, добра, злагоди, родинного благополуччя та нових здобутків у виконанні почесних завдань в ім’я процвітання української держави та найскорішого настання миру на Україні.

Також з привітальним словом звернувся до військових настоятель Свято-Миколаївської церкви, благочинний Первомайського міського округу, протоієрей Анатолій Нирко, заступник командира військової частини по роботі з особовим складом, майор М.Ткачевський, провідний економіст сектору роздрібного бізнесу АТ Ощадбанк К.Ляшко та інші.

Під час урочистостей відбулась церемонія нагородження особового складу військової частини А2709. Кращим військовослужбовцям за самовіддане служіння українському народові, сумлінне та бездоганне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий внесок у забезпечення обороноздатності держави та з нагоди відзначення 34-ї річниці від Дня заснування військової частини були вручені: грамоти виконавчого комітету Первомайської міської ради та подарунки; грамоти та подяки від командира в/ч А2709 та було присвоєно чергові військові звання.

Довідково про історію військової частини А2709: Окремий батальйон радіоелектронної боротьби був сформований 7 червня 1984 року. Першим командиром батальйону був призначений підполковник Л.В.Єфімов. Батальйон входив до бойового складу 46 ракетної дивізії 43 ракетної армії. На вірність народу України батальйон приведений 6 липня 1994 року.

В 1994 році згідно директиви міністра оборони України окремий батальйон радіоелектронної боротьби перепідпорядкований Командувачу 5 Повітряної армії Військово-Повітряних Сил України. На виконання вимог директиви Міністра оборони України 30 листопада 2003 року батальйон був передислокований до військового містечка №22. В 2005 році батальйон підпорядкований зі складу 5 Авіаційного корпусу Військово-Повітряних Сил України до складу Повітряного командування «Південь» Повітряних Сил Збройних Сил України.

За підсумками виконання завдань бойової підготовки, заходів зі зміцнення військової дисципліни, підтримання статутного порядку у 2006 – 2010, 2012 навчальних роках, згідно наказів Командувача Повітряних Сил Збройних Сил України, батальйон було визнано кращою військовою частиною радіоелектронної боротьби Повітряних Сил Збройних Сил України. З червня 2014 року зведені мобільні підрозділи РЕБ батальйону приймають безпосередню участь в АТО.