Святкові збори колективу ПрАТ «Завод «Фрегат» з нагоди Дня машинобудівника

Святкові збори колективу ПрАТ «Завод «Фрегат» з нагоди Дня машинобудівника

22 вересня 2017 року в Будинку культури і техніки «Фрегат» відбулись святкові збори колективу ПрАТ «Завод «Фрегат» з нагоди Дня машинобудівника, який згідно Указу Президента України відзначається щорічно у четверту неділю вересня.

Колектив привітав голова правління приватного акціонерного товариства «Завод «Фрегат» А.Купков. За багаторічну сумлінну працю, відданість своїй справі та з нагоди професійного свята Андрій В’ячеславович вручив кращім машинобудівникам підприємства Почесні грамоти заводу та грошові заохочення.

Із професійним святом трудовий колектив ПрАТ «Завод «Фрегат» привітала міський голова Л.Дромашко. Побажавши машинобудівникам творчої енергії, наснаги та подальших успіхів, Людмила Григорівна вручила кращім з кращих Почесні грамоти Миколаївської обласної державної адміністрації та Почесні грамоти виконавчого комітету Первомайської міської ради, а також грошові заохочення.

До привітань та церемонії нагородження долучилися також голова профспілкового комітету заводу Г.Борик та начальник відділу кадрів О.Ігнатьєв. Окрім передовиків виробництва цього святкового дня Почесні грамоти та грошові нагороди отримали ветерани підприємства та переможці оглядового конкурсу «Кращий по професії», що був приурочений до Дня машинобудівника.

Свято продовжилось чудовим концертом у виконанні колективів та солістів художньої самодіяльності міста.