Святковий концерт з нагоди Дня медичного працівника

Святковий концерт з нагоди Дня медичного працівника

15 червня 2018 року в міському Центрі культури та дозвілля ім. Є.Зарницької відбулись урочистості та святковий концерт з нагоди Дня медичного працівника.

З професійним святом медиків міста вітали міський голова Л.Дромашко, начальник управління освіти міської ради Г.Остапенко, головний лікар Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні О.Чекрижов, головний лікар КП "Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Т.Оболенська, депутат міської ради В.Мосякін, голова профспілки медиків, депутат міської ради О.Іванченко.

За традицією кращі представники професії відзначені грамотами та цінними подарунками. Не залишились поза увагою і ветерани медичної галузі, які також отримали подарунки та теплі слова вдячності.

Цього дня на адресу первомайських медиків зі сцени лунали привітання та слова вдячності, побажання здоров’я, добробуту та мирного неба над головою. Йшлося також й про впровадження медичної реформи в місті, щодо якої, завдяки злагодженій роботі наших медичних працівників, Первомайськ в лідерах серед інших міст України. І за це їм окрема подяка!

Під час святкового концерту гарного настрою представникам однієї з найгуманніших професій людства додавали творчі номери підготовлені міським Центром культури та дозвілля ім.Є.Зарницької.