Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Святкування 344-ої річниці заснування міста Первомайська

Святкування 344-ої річниці заснування міста Первомайська

Щороку в третю суботу вересня наш Первомайськ відзначає чергову річницю свого заснування. В 2020 році свято припало на 19 вересня, та святкові заходи розпочались задовго до офіційної дати. Протягом останнього тижня святкування Дня міста тривало на різних мікрорайонах Первомайська. «Місто без окраїн» – таку назву мала чудова привітальна концертна програма, яку для жителів міста, зокрема для дітей, організував міський Центр культури та дозвілля ім. Є.Зарницької. Море позитивних емоцій та подарунків отримала малеча під час привітального марафону.

Святкові заходи з нагоди Дня міста 19 вересня розпочались молебнями в церквах міста «За мир і ласку для України».

На центральній площі міста працювала виставка-продаж майстринь народного мистецтва. Всі охочі мали змогу придбати ексклюзивні картини зі шкіри ручної роботи, майстрині пропонували вироби декоративно-ужиткового мистецтва з бісеру, стрічок, паперу, дерева, тканини.

Маленьких мешканців міста прикрашали дитячим боді-артом.

В Меморіальному комплексі «Сквер Перемоги», на площі Тараса Григоровича Шевченка та на площі перед ПК «Фрегат» працювала виставка робіт учнів, викладачів дитячої художньої школи, дитячої школи мистецтв та вихованців центру розвитку дитини «Барвінок».

Заклади культури проводили «День відкритих дверей» - кожен бажаючий мав змогу відвідати відкриті уроки та репетиції в музичних, художніх школах та школі мистецтв.

На головній площі міста відбувся концерт вихованців музичних шкіл управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради.

Тим часом в міському парку «Дружба народів» свої вміння та навички демонстрували вихованці кінологічного клубу «Аякс» (керівник Олександр Яровий).

День міста був також насичений спортивними змаганнями. На міському пляжі «Райдуга» проходив Відкритий Чемпіонат Миколаївської області серед юнаків та дівчат з веслування на байдарках та каное пам’яті заслуженого тренера України А.Л.Дмитрієва. На міському стадіоні відбулися турніри з міні-футболу, шашок та тенісу.

Традиційні заходи, що так припали первомайцям до душі – «Свято борщу» та фестиваль української пісні «Пісенна моя Україна», в цьому році, через карантинні обмеження, на жаль, не проводились. Але містяни мали змогу насолодитися чудовими художніми творами та талановитими виступами обдарованих юних первомайчан.