Святкування Дня місцевого самоврядування

Святкування Дня місцевого самоврядування

06 грудня 2019 року на передодні Дня місцевого самоврядування в конференц-залі міської ради Первомайський міський голова Людмила Дромашко, секретар міської ради Сергій Бондарчук, заступник міського голови, начальник управління соціального захисту міської ради Ольга Колесніченко привітали голів квартальних комітетів міста зі святом. Виступаючі подякували квартальним за роботу, яку вони виконують на добровільних засадах, за любов до свого міста, побажали їм здоров’я та довгих років життя і вручили подарунки.

Свято продовжилось в міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Зарницької, де відбулись урочистості та святковий концерт присвячені професійному святу – Дню місцевого самоврядування. Депутатів міської ради, членів виконавчого комітету, посадовців місцевого самоврядування, голів квартальних комітетів та ОСББ привітала міський голова Людмила Дромашко. Подякувавши присутнім за роботу Людмила Григорівна побажала всім добробуту, миру та злагоди.

За традицією міський голова під час урочистої частини свята вручила нагороди та відзнаки найкращим представникам місцевого самоврядування.

За багаторічну сумлінну працю, професіоналізм і відповідальне ставлення до обраної справи, вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування Миколаївщини та активну громадську діяльність Почесною відзнакою голови Миколаївської обласної державної адміністрації «Святий Миколай Чудотворець» ІІІ ступеня нагороджений перший заступник міського голови Олександр Кукуруза.

За вагомий внесок у розбудову і становлення місцевого самоврядування в Україні, утвердження принципів загальнолюдської моралі, ідеалів правди, відданості, патріотизму, самовіддану працю в ім’я процвітання міста Первомайська та з нагоди Дня місцевого самоврядування Почесною грамотою виконавчого комітету Первомайської міської ради та цінними подарунками відзначені колективи міського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю та методичного кабінету управління освіти міської ради, а також 15 представників місцевого самоврядування.

По закінченню церемонії нагородження творчі колективи художньої самодіяльності міста презентували всім присутнім в залі святковий концерт, організований міським Центром культури та дозвілля ім.Є.Зарницької.