Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Святкування Дня молоді в Первомайську

Святкування Дня молоді в Первомайську

Цьогорічне святкування Дня молоді в місті Первомайську, яке відбулось 25 червня 2017 року, відзначилось дещо неординарною подією – під час святкової програми було урочисто відкрито капсулу-звернення молоді 1967 року до молоді 2017 року. Послання 50 років тому було закладено молоддю міста в стіну міського Центру культури та дозвілля ім.Є.Зарницької. У тексті звернення, яке ведучий зачитав зі сцени, між іншого йдеться про труд городян заради майбутнього країни. Вміст капсули планується передати для подальшого зберігання до Первомайського краєзнавчого музею. Сучасна молодь в свою чергу написала звернення до молоді 2067 року, капсулу із текстом якого було вмуровано на місце старої. Основним посилом послання стало побажання пам’ятати про людей, що жили в минулому, дбати про сучасне покоління і думати про майбутнє та про тих, хто прийде на зміну.

З нагоди Дня молоді первомайців привітала міський голова Л.Дромашко, яка, зокрема побажала юнакам та дівчатам успіхів в усьому, гарного настрою та плідної праці на користь рідного міста.

Продовжилось святкування показовими виступами кіокушин карате. Концертними номерами присутніх також розважали художні колективи міського Центру культури та дозвілля ім.Є.Зарницької.

Після фінальних батлів команд брейк-дансу на глядацьку аудиторію чекав виступ первомайського рок-гурту «Criptex». А закінчилось свято традиційним Open air.