Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

СЯЙВО ДОБРА

СЯЙВО ДОБРА

Даремно твердять люди споконвік, що сяють лиш на небі темнім зорі, що лиш безмежні простори космічні осяюють вони… Помилково думаємо ми, що відстань до зірок здолати не під силу… Попри панування суцільної суспільної темряви, що схожа на безмежний крижаний зловісний міжпланетний простір, коли зростає між людьми духовна прірва, у час коли кам’яніє і душа, серед нас є люди, що випромінюють яскраве світло любові, віри та доброти! Люди, котрі світлом свого серця здатні осяяти стражденного ближнього, запалити в інших вогонь доброти, подарувати надію в майбутнє...

27.12.2017 р. світло добра, любові та надії осяяло крихітну палату дитячого педіатричного відділення Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні, коли поріг лікувального закладу переступила чарівна, витончена, енергійна леді з яскравими, глибокими очима, сповненими нестримної енергії та безмежної любові до беззахисних малят, член виконавчого комітету Первомайської міської ради, голова Наглядової Ради ПрАТ «Санта Україна» Оксана Євгенівна Пастушок.

Серця п’яти малят, залишених найріднішими, того зимового похмурого дня були огорнуті безмежною любов’ю та турботою. Отримавши солодкі гостинці та іграшки, малята, ледь не вперше в житті, відчули турботу про себе, тепло душі, на їх маленьких янгольських обличчях засяяли посмішки… Світло, що торкнулося маленьких сердець, не промайне без сліду…

Колектив управління у справах дітей Первомайської міської ради висловлює щиру вдячність шановній Оксані Євгенівні за добро, людяність, постійну підтримку та допомогу беззахисним малятам!

Особисто для мене величезна честь бути знайомим з такою світлою людиною!

Автор: головний спеціаліст сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей управління у справах дітей Костенко В.В.