Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Тренінг «Платформа реалізації ідей для покращення твого міста! Громадський бюджет»

Тренінг «Платформа реалізації ідей для покращення твого міста! Громадський бюджет»

13 липня 2018 року за ініціативою ГО "ЦеГрІн Південь" та ГО "Агенство Економічного Розвитку" відбувся тренінг «Платформа реалізації ідей для покращення твого міста! Громадський бюджет». Депутатка Мелітопольської міської ради Ірина Славова довела до відома присутніх інформацію про суть громадського бюджету, його переваги, принципи та механізми запровадження.

На тренінгу були присутні представники міської влади в особі секретаря Первомайської міської ради Сергія Бондарчука, депутаток міської ради Наталії Клименко та Наталії Сабліної, посадовці виконавчих органів міської ради. Також, на зустріч завітали представники громадських організацій та небайдужі мешканці міста, що мають бажання та можливість особисто зробити внесок в розвиток та покращення міста.

Зустріч пройшла в невимушеній обстановці, тема була цікава всім присутнім та викликала жваве обговорення, тим паче, що в місті з 02 липня по 01 серпня триває процес подання проектів від мешканців міста в рамках місцевої програми Бюджету участі. Маємо надію, що зустріч була плідною і її результатом буде подача не одного десятка нових проектів до нині діючого конкурсу Бюджету участі.