Церемонія відкриття навчально-практичного центру сучасних швейних технологій

Церемонія відкриття навчально-практичного центру сучасних швейних технологій

29 листопада 2017 року в Державному навчальному закладі «Первомайський професійний промисловий ліцей» відбулась церемонія відкриття навчально-практичного центру сучасних швейних технологій. Слід відмітити, що ця приємна подія співпала з 35-тою річницею заснування учбового закладу.

На початку урочистої частини заходу присутніх привітав директор закладу О.Кокоша. Під час виступу Олександр Іванович зупинився на передумовах створення означеного центру. Зокрема було зазначено, що з метою реалізації пілотного проекту з модернізації підготовки робітників за професіями «Швачка. Кравець. Закрійник», Міністерством освіти і науки України було проведено ряд заходів щодо забезпечення професійно-технічних навчальних закладів технікою та обладнанням для створення відповідних центрів. Завдяки цим заходам промисловий ліцей отримав сучасне швейне обладнання на загальну суму 330 тисяч грн. Навчальні майстерні обладнано комп`ютерно-програмним комплексом «JULIVI» фірми Сапр-Легпром. 20 одиниць сучасного швейного обладнання нададуть можливість більш якісно підготувати спеціалістів робітничих професій відповідно до сучасних потреб економіки. Також, з метою оновлення матеріально-технічної бази швейних майстерень, було придбано парогенератор для прасування швейних виробів.

Зі знаменною подією керівництво, викладацький та учнівський колективи ліцею привітала заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товста, яка відмітила неоціненний внесок учбового закладу та його випускників в економіку нашого міста та регіону в цілому, побажала подальших успіхів та нових перемог.

Захід супроводжувався невеличкою концертною програмою та демонстрацією колекції мод, підготованою талановитими вихованцями ліцею. Окрім того до уваги присутніх були представлені творчі роботи та спортивні досягнення ліцеїстів.

Після привітальної частини відбулась безпосередня презентація навчально-практичного центру сучасних швейних технологій та святкова церемонія з традиційним перерізанням стрічки. Запрошені мали змогу на власні очі побачити оновлені аудиторії оснащені сучасним обладнанням,  взяти участь в «майстер-класі» по виготовленню квітів із тканини та побувати на практичному занятті з пошиття одягу. Бажаючі навіть власноруч випробували швейні машини у дії.

В заході взяли участь депутат міської ради, член постійної комісії міської ради з питань духовності, освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства І.Яриш, представники Первомайської швейного підприємства ПрАТ «Санта Україна»: начальник відділу технічного контролю І.Шудра та начальник відділу кадрів Л.Савранська, викладачі та учнівська молодь, місцеві засоби масової інформації.

Слід зазначити, що незважаючи на складнощі сьогодення, протягом останніх років Державний навчальний заклад «Первомайський професійний промисловий ліцей» продовжує розвиватися. Так, під керівництвом директора закладу Олександра Кокоші та за підтримки міської влади в ліцеї встановлене автономне опалення, здійснено капітальний ремонт покрівель навчальних корпусів, в гуртожитку та учбових приміщеннях вікна замінені на металопластикові, проводиться реконструкція актової зали, що не використовувалась більше десяти років. Задля популяризації закладу серед абітурієнтів та населення керівництво ліцею постійно відслідковує потреби ринку праці робітничих професій та збільшує перелік професій в навчальному закладі.