Церемонія відкриття змагань України з велосипедного спорту

Церемонія відкриття змагань України з велосипедного спорту

03 серпня в церемонії відкриття змагань взяли участь міський голова Людмила Дромашко, заступник начальника управління освіти міської ради Любов Сидоренко, Державний тренер України з велосипедного спорту, вихованці Тофана В.В., майстер спорту України Олексій Солнцев та майстер спорту міжнародного класу, призер Чемпіонату Світу, учасник Олімпійських ігор в Афінах 2004 року Юрій Крівцов, виконавчий директор федерації велосипедного спорту Миколаївської області Олександр Садовський, директор ДЮСШ Станіслав Паламарчук.

На урочистому відкритті Чемпіонату, до його учасників з вітальними словами звернулася Первомайський міський голова. Людмила Григорівна привітала спортсменів з відкриттям Чемпіонату України та побажала всім успіхів у змаганнях та перемог.

Право внести державний прапор надалось чемпіонці України 2017 року Величко Катерині, чемпіону України 2018 року Власову Євгену, чемпіонам області 2019 року Поплужному Даниїлу та Ніловій Юлії.

Також, цього дня пройшла гонка-критеріум Меморіалу Заслуженого тренера України, Почесного громадянина міста Первомайська Тофана В.В. (20, 30 та 40 кіл по 1100 метрів), яка відбулася по маршруту: вул. Тараса Шевченка, Вокзальна, Івана Виговського.

Загалом у змаганнях взяли участь 104 учасника (19 команд) з Первомайська, Тирасполя (Молдова), Миколаєва, Хмельницького, Вінниці, Знам’янки, Черкас, Маріуполя, Дніпра, Кременчука, Кропивницького, Київської та Донецької областей.

Переможців змагань Відкритого Чемпіонату України з велоспорту вітали секретар міської ради С.Бондарчук, виконавчий директор федерації велосипедного спорту Миколаївської області О. Садовський, вихованці Тофана В.В, О.Солнцев та Ю.Крівцов, директор ДЮСШ С.Паламарчук. Чемпіони та призери змагань, крім традиційних грамот, медалей та кубків отримали безліч подарунків від спонсорів Чемпіонату – підприємців міста. Зокрема, за підсумками перегонів, юна первомайчанка, Юлія Нілова зайняла 3-є місце в парній гонці серед дівчат 2005-2006 р.н. Кращим первомайцям, що є перспективними юними спортсменами: Ніловій Юлії (2005 р.н.) та Єременку Дмитру (2005 р.н.) від місцевого меценату вручено Сертифікат на відвідування спортивного клубу «ALEX».

Змагання пройшли на високому професійному рівні і маємо надію, що спортсмени залишали Чемпіонат і наше місто з гарними враженнями.