Церемонія вручення ювілейних медалей воїнам-інтернаціоналістам

Церемонія вручення ювілейних медалей воїнам-інтернаціоналістам

В місті Первомайську тривають заходи присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-річчю виведення військ колишнього Союзу РСР з Афганістану. Зокрема, 13 лютого 2019 року в сесійній залі міськвиконкому за участю міського голови Л.Дромашко, секретаря міської ради С.Бондарчука, заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко, представника об’єднаного міського військового комісаріату В.Рожновського, голови міського товариства ветеранів Афганістану В.Йонги, учасників бойових дій на території інших держав, їх родин відбулася церемонія вручення ювілейних медалей воїнам-інтернаціоналістам.

На початку зустрічі Людмила Григорівна звернулася до присутніх зі словами подяки воїнам-інтернаціоналістам за їх доблесть і стійкість, побажала миру, благополуччя, віри в себе та майбутнє. Міський голова вручила ювілейні медалі воїнам-інтернаціоналістам.

В січні-лютому поточного року в загальноосвітніх школах міста проходив конкурс на кращий малюнок, присвячений 30-ій річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. За результатами підведення підсумків конкурсу під час заходу були нагороджені переможці, які отримали солодкі подарунки.

До уваги присутніх була представлена концертна програма підготована міським центром культури та дозвілля ім.Є.Зарницької.

Цього ж дня посадовці управління соціального захисту населення та представники міського товариства ветеранів Афганістану поклали квіти до могил загиблих воїнів-афганців.