Турнір на Кубок пам’яті В.І.Головчанського

Турнір на Кубок пам’яті В.І.Головчанського

30 вересня – 1 жовтня 2017 року в місті Первомайську проходив  традиційний юнацький турнір на Кубок пам’яті В.І.Головчанського.

Під час урочистого відкриття турніру учасників змагань привітала  міський голова Л.Дромашко, яка побажала спортсменам успіхів та перемог. Підтримати футболістів також завітали секретар міської ради С.Бондарчук, депутати Миколаївської обласної ради А.Головчанський та Є.Вовненко, член виконавчого комітету міської ради Р.Цимбалюк.

В змаганнях взяли участь команди у складі юнаків 2006-2007 років народження. За результатами запеклої боротьби І місце посів футбольний клуб «Юність» з міста Умань, ІІ місце виборола команда управління дитячо-юнацької спортивної школи  управління освіти Первомайської міської ради, ІІІ місце посів футбольний клуб «Дербі-Цитадель» м.Первомайськ. Переможці нагороджені кубками, медалями та призами, що були придбані за кошти міського бюджету. Окрім того кожна футбольна команда отримала в подарунок від депутата обласної ради А.Головчанського футбольні м’ячі.