Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

У Первомайську - новий дерматоскоп

У Первомайську - новий дерматоскоп

За підтримки депутата Верховної Ради України Підберезняка Вадима Івановича комунальний  заклад «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»  наприкінці 2017 року придбав сучасний оптичний пристрій – дерматоскоп «HEINE DELTA 20(т)» в наборі з комплектуючими для фотографій на суму 117 тис. грн., виробництва «Германія».

Відтепер жителі нашого міста зможуть безкоштовно пройти  дерматоскопію у відділенні профілактичних та медичних оглядів за адресою вул. Коротченко 18а,  за направленням сімейного лікаря та під час профілактичного медичного огляду.

Даний метод дасть можливість досліджувати пігментні шкірні утворення, здійснювати діагностику онкологічних захворювань на ранніх стадіях, проводити  диференціальну діагностику  шкірних захворювань.

Шановний, Вадиме Івановичу! Медичні працівники  вдячні Вам за  Вашу небайдужість та розуміння наших проблем. Щиро зичимо Вам безмежної енергії та наснаги у Ваших добрих справах, нових починаннях і звершеннях на благо нашої рідної України.

Головний лікар
КЗ "Первомайський МЦПМСД"                                                                Т.Г. Оболенська