Урочисте відкриття інклюзивно-ресурсного центру

Урочисте відкриття інклюзивно-ресурсного центру

15 вересня 2018 року, в день святкування 342 річниці заснування міста, в Первомайську відбулось урочисте відкриття інклюзивно-ресурсного центру.

17 травня поточного року голова Українського культурного Фонду Марина Порошенко, перебуваючи з робочим візитом на Миколаївщині, підписала разом з виконуючим обов’язки голови Миколаївської облдержадміністрації В’ячеславом Бонем Меморандум про приєднання нашого регіону до національного проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

І ось, завдяки злагодженій роботі міського голови Людмили Дромашко, депутатів міської ради та управління освіти міської ради, Первомайськ в День свого народження отримав гарний подарунок – відкриття комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр Первомайської міської ради Миколаївської області»!

Центр відкрито з метою підтримки та надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами та їх родинам. Для того, аби створити умови для комфортного перебування дітей в закладі, в ЗОШ І-ІІ ст. №11, за кошти міського бюджету в розмірі понад 1 мільйон гривень, було здійснено реконструкцію приміщень для інклюзивно-ресурсного центру. Впевнені, що відвідувачі центру, дітки та їх батьки, знайдуть тут підтримку та допомогу, тепло та увагу. Жодна дитина не має відчувати себе іншою – і це головне завдання, яке стоїть перед викладачами інклюзивно-ресурсного центру.

В урочистому відкритті взяли участь Первомайський міський голова Людмила Дромашко, депутат Верховної Ради Вадим Підберезняк, міський секретар міської ради Сергій Бондарчук, перший заступник міського голови Олександр Кукуруза, депутат міської ради Тимур Глушко, голова міста Вознесенська Віталій Луков, начальник управління освіти Первомайської міської ради Галина Остапенко, директор Первомайського інклюзивного центру Людмила Дудченко, підрядники, що якісно та в стислі терміни виконали роботи з реконструкції приміщення Центру, батьки та діти, що будуть навчатися в інклюзивному центрі, громадськість міста.

Почесні гості привітали присутніх з відкриттям інклюзивно-ресурсного центру та побажали маленьким відвідувачам центру здоров’я, наснаги, вірних друзів та нових відкриттів. Почесне право перерізати стрічку було надано міському голові Людмилі Дромашко та учениці 2 класу загальноосвітньої школи №3 Вероніці Вердиш. Всіх присутніх було запрошено оглянути приміщення нового Інклюзивно-ресурсного центру.