Урочисте відкриття меморіальної дошки Роману Довгому

Урочисте відкриття меморіальної дошки Роману Довгому

22 лютого 2018 року в Первомайській ЗОШ І-ІІ ст. №7 відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки Роману Довгому, що загинув під час виконання бойових завдань в зоні антитерористичної операції на сході України. Саме цього дня Роману виповнилося б 27 років...

Під час заходу виступаючі згадали Романа, висловили слова співчуття та підтримки його матері, низько вклонилися та подякували за виховання сина – гідного патріота нашої країни. Перша вчителька, згадуючи шкільні роки Романа, підкреслила, що він був чесною, чуйною, відкритою людиною, і його життя та вчинки мають стати прикладом для підростаючого покоління. Присутні вшанували пам’ять Романа Довгого, Героїв Небесної Сотні та всіх українців, які віддали своє життя за самостійність і незалежність України хвилиною мовчання. У супроводі військового салюту, право відкрити меморіальну дошку було надано матері загиблого – Світлані Богданівні Липі та меншому брату Антону Липі.

В церемонії відкриття взяли участь секретар міської ради С.Бондарчук, заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товста, начальник управління освіти міської ради Г.Остапенко, представник військового комісаріату старший лейтенант І.Майстренко, посадовці управління освіти, родина загиблого, учні ЗОШ І-ІІ ст. №7, громадськість міста. До участі в заході також були залучені військовослужбовці та духовий оркестр 40-ї окремої артилерійської бригади.