Урочисте відкриття першого сервісного центру МВС нового зразка у Миколаївській області

Урочисте відкриття першого сервісного центру МВС нового зразка у Миколаївській області

30 червня 2017 року у Первомайську відбулось урочисте відкриття першого сервісного центру МВС нового зразка у Миколаївській області, що замінив колишній МРЕВ. Загалом це 22-й новий сервісний центр в Україні, обладнаний електронною чергою, сучасною інформаційною системою, планшетом для оцінки якості обслуговування.

У відкритті центру взяли участь, зокрема міський голова Л.Дромашко, голова Первомайської райдержадміністрації В.Вовк, депутати Первомайської міської ради.

Слід зазначити, що у квітні поточного року Первомайська міська рада прийняла рішення про виділення субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів у розмірі  200 тис. грн., саме на придбання будівельних матеріалів для капітального ремонту Сервісного Центру МВС.

Сервісний центр МВС працює за принципом екстериторіальності, тож послуги в сервісному центрі Первомайська можна отримати незалежно від місця реєстрації. Тут можна швидко та комфортно зареєструвати чи перереєструвати авто, отримати aбо замінити посвідчення водія, отримати міжнародне водійське посвідчення та безкоштовно замовити довідку про несудимість. Заміна посвідчення водія займає близько 30 хвилин, а перереєстрація авто – 2 години. Окрім того, тут працює екзаменаційний клас, де з 1 липня можна буде скласти тести з ПДР за новими екзаменаційними питаннями.

Задля комфорту відвідувачів тут є ряд нововведень – дитячий куточок для клієнтів з дітьми, а також буккросинг-полиця, книжки для котрої передали українські видавництва, небайдужі громадяни та співробітники сервісного центру.

Центр працює з вівторка до суботи, без обідніх перерв, за адресою: вул.Вознесенська,73б.