Урочисте вручення нагород «Мати-героїня»

Урочисте вручення нагород «Мати-героїня»

31 січня 2019 року в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї відбулося урочисте вручення нагород «Мати-героїня» жінкам Миколаївщини, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей. Нагороди та подарунки багатодітним матерям вручав перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації В.Бонь.

Серед нагороджених – жителька міста Первомайська Вікторія Володимирівна Норець, яка має п’ятьох дітей: Норець (Сіренко) Валерію Олегівну 05.01.1994 року народження; Норець Марію Олегівну 19.06.2000 року народження; Норець Софію Олегівну 15.07.2005 року народження; Норець Іллю Олеговича 14.05.2007 року народження; Норець Анну Олегівну 18.11.2009 року народження.

Вікторія Володимирівна народилась 25 червня 1977 року в місті Новоукраїнка Кропивницької області. Середню освіту отримала в новоукраїнській середній школі №8. З 2002 по 2003 рік проходила навчання в підприємстві «Учбовий пункт «Професіонал», за результатом якого дівчині було присвоєно кваліфікацію «Бухгалтер». У 1995 році вступила в шлюб з Олегом Віталійовичем Норцем, який помер у 2011 році.

Унікальною цінністю та надзвичайною гордістю України є багатодітні родини. Це особливі сім’ї, бо дітям змалечку прищеплюють людяність, любов до праці, вміння берегти та підтримувати найкращі українські сімейні традиції. Відома істина стверджує, що недостатньо лише народити дитину, її необхідно виховати доброю, чуйною, порядною людиною, дати їй належну освіту і допомогти знайти своє місце у житті.

Тож, щиро дякуємо Вікторії Норець за материнський подвиг. Зичимо Вам, шановна Вікторіє Володимирівно, доброго здоров’я, довголіття, добробуту, родинного тепла та радості від дітей і онуків.