Урочисте закриття табору відпочинку «Гарт»

Урочисте закриття табору відпочинку «Гарт»

Цікаво й весело, із запальними танцями, співами і у приємній компанії 3 серпня 2017 року у м. Первомайську відбулось урочисте закриття табору відпочинку «Гарт», який функціонував на базі Первомайської дитячо-юнацької спортивної школи з видів спорту ім. В.В.Тофана. Перебування дітей у таборі тривало з 31 травня поточного року у три зміни. Міська влада разом з батьками організували для дітей літній відпочинок, щоб зміцнити їх здоров’я та щоб час канікул минав цікаво і змістовно. Цього року в таборі оздоровилися 202 дитини, з них 69 – діти пільгових категорій. Попри те, що ціни на продукти значно підскочили, дітей в літньому таборі намагалися радувати смачними стравами. Кошти для придбання продуктів харчування були виділені з міського бюджету та частково сплачували батьки. Дітвора вельми задоволена.

Вихователі збагатили перебування дітей у таборі цікавими й корисними заходами, для дітей була створена насичена, різноманітна програма відпочинку. Вихованці із задоволенням приймали участь у конкурсах, іграх, змаганнях, різноманітних гуртках, екскурсіях та ін. Проводилися різноманітні бесіди з безпеки життєдіяльності. Діти розширили свої знання, розвинули поняття про відповідальність за власне здоров’я, набули для себе нового досвіду, отримали позитивні враження, що їх більше згуртувало і зміцнило шкільну родину.

Участь у святковому дійстві взяли міський голова Л.Дромашко, заступник міського голови з охорони здоров’я та гуманітарних питань Н.Товста, заступник начальника управління освіти міської ради Л.Сидоренко, вихователі, батьки, діти, запрошені.

Цього дня юні вихованці табору стояли разом загонами на площі, яка неодноразово ставала місцем для ігор, нових вражень та радості від отриманих перемог. Урочиста частина закриття супроводжувалася чудовими віршами та музичними номерами у виконанні дітей, які оздоровлювались у таборі «Гарт».

Незважаючи на спеку, і дорослі і діти отримали заряд бадьорості та гарного настрою, який подарували їм виступаючі. Веселі, загартовані, повні сил та енергії школярі відправилися на підготовку до початку нового навчального року. А дитячий оздоровчий табір чекає на юних відвідувачів наступного року!