Урочисті збори міської ради з нагоди відзначення 341-ї річниці утворення міста

Урочисті збори міської ради з нагоди відзначення 341-ї річниці утворення міста

15 вересня 2017 року в конференц-залі міськвиконкому відбулись урочисті збори міської ради з нагоди відзначення 341-ї річниці утворення міста Первомайська. Свято прийшли розділити колишні та нині діючі представники міської влади, Почесні громадяни міста, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, представники місцевих засобів масової інформації, громадськість міста.

На початку заходу зібрання зі святом привітала міський голова Л.Г.Дромашко. У своєму виступі Людмила Григорівна зупинилась на основних досягненнях міської влади за останній рік, подякувала всім присутнім за плідну працю та вагомий внесок у розвиток міста. «Дорогі земляки! Спасибі вам за працю, за любов і відданість Первомайську, за турботу про рідне місто. Тільки разом нам під силу зберегти його красу та зробити його ще кращим», - зазначила міський голова.

Зі словами привітань до присутніх також звернулися Почесний громадянин міста Первомайська, голова міськвиконкому 1974-1983 років Михайло Волков та голова Первомайської райдержадміністрації Володимир Вовк.

Під бурхливі оплески міський голова вручала відзнаки кращим первомайцям. Цього дня були вручені медалі «За заслуги перед містом», дипломами та цінними подарунками були відзначені громадяни занесені на Дошку пошани «Наше місто» 2017 року. Подарунками та грамотами були відзначені переможці міського конкурсу «Чисте місто» на кращий будинок, вулицю, квартал, підприємство, установу та організацію міста, присвяченого 341-й річниці м.Первомайська. Презенти і грамоти отримали учні – переможці щорічного міського конкурсу «Мій Первомайськ – стежками часу».

Традиційно, по закінченню урочистих зборів, біля міської Дошки пошани «Наше місто» первомайці, портрети яких занесені на Дошку пошани – 2017, зробили загальне фото.