Урочисті збори та святковий концерт присвячені Дню Збройних Сил України та Міжнародному дню волонтера

Урочисті збори та святковий концерт присвячені Дню Збройних Сил України та Міжнародному дню волонтера

5 грудня 2017 року в міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Зарницької відбулись урочисті збори та святковий концерт присвячені Дню Збройних Сил України та Міжнародному дню волонтера. На початку зборів присутніх зі святами привітала міський голова Л.Дромашко, яка висловила слова подяки військовослужбовцям та волонтерам за плідну працю, стійкість духу, витримку та самовіддане служіння українському народу, побажала мирного неба та добробуту. Очільниця міста вручила почесні грамоти виконавчого комітету та цінні подарунки 10 кращім військовослужбовцям за відмінне виконання службових обов’язків, військової дисципліни, високі показники в бойовій підготовці, підтримання високого авторитету Збройних Сил України, вагомий внесок в захист суверенітету та недоторканості України.

До привітань приєдналася заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко, яка, в свою чергу, вручила почесні грамоти виконавчого комітету та цінні подарунки 5 представникам волонтерського руху міста.

Зі святом зібрання також привітав заступник командира дивізіону з морально-психологічного забезпечення С.Маєцький.

«Хвилиною мовчання» присутні вшанували пам’ять загиблих в боротьбі за українську землю, на знак пам’яті та пошани делегація від зібрання поклала квіти до Вічного вогню.

Захід продовжився святковим концертом підготований силами Центру культури та дозвілля ім.Є.Зарницької, а також за участю військового оркестру.