Урочистий захід «Дякуємо Вам за мир і спокій у моєму домі»

Урочистий захід «Дякуємо Вам за мир і спокій у моєму домі»

14 жовтня 2018 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу на площі Тараса Григоровича Шевченка відбувся урочистий захід «Дякуємо Вам за мир і спокій у моєму домі» з нагоди відзначення Дня захисника України.

На початку урочистостей міський голова Л.Дромашко привітала військовослужбовців, членів їх сімей та всіх городян зі святами – Днем захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва. Подякувала захисникам за відданість Україні і її народу, та побажала всім миру, добра, міцного здоров’я, радості, любові, сімейного затишку та тепла!

До привітань приєднався також представник Первомайського об’єднаного міського військового комісаріату, капітан Юрій Мільчевський.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий внесок у зміцнення оборони України, особистий приклад зразкового служіння народу України та з нагоди Дня захисника України міський голова нагородила Почесною грамотою виконавчого комітету міської ради кращих військовослужбовців частин, що дислокуються на території міста, та військового комісаріату.

Під час урочистостей делегації у складі бойових офіцерів, представників місцевої прокуратури та посадовців виконавчого комітету міської ради поклали квіти до Стели у сквері Небесної Сотні, Вічного вогню в Меморіальному комплексі «Сквер Перемоги», до могил воїнів, загиблих під час виконання бойових завдань в зоні антитерористичної операції. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто загинув, захищаючи Україну.

Традиційно, святкового дня, в рамках відзначення Дня захисника України, на центральній площі міста відбулось частування всіх охочих козацьким кулешем, який спільно приготували представники міської влади та молоді міста.

Насичену та цікаву концертну програму «Ви – наша честь і слава!», підготовану Центром культури та дозвілля ім. Є.Зарницької, городянам подарували колективи художньої самодіяльності міста.