Урочистості до Дня працівників освіти

Урочистості до Дня працівників освіти

04 жовтня 2018 ороку в будинку культури «Фрегат» міста Первомайська відбулися урочистості, присвячені Дню працівників освіти. На свято до педагогів міста завітали міський голова Л.Дромашко, секретар міської ради С.Бондарчук, заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко, депутати міської ради.

Під час урочистої частини свята, міський голова Л.Дромашко, начальник управління освіти Г.Остапенко, голова освітянської профспілки І.Сисоєва привітали освітян зі святом та нагородили почесними грамотами з нагоди Дня працівників освіти. Також з професійним святом освітян міста поздоровили депутати міської ради Н.Клименко та Т.Глушко.

Багато яскравих хвилин та приємних вражень подарували глядачам чудові вокалісти та вихованці творчих колективів міста, вокальні та хореографічні ансамблі ДЮЦНВ.

Подарунком для освітян міста став виступ столичних гостей – театрального колективу «Джерела». Українські пісні та зарубіжні хіти 80-90-х років у виконанні гостей не залишили жодне серце байдужим.

Тож, вітаємо освітян з професійним святом та бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, творчих успіхів і невичерпної наснаги!