В місті відбулось засідання круглого столу з питань енергоефективності.

В місті відбулось засідання круглого столу з питань енергоефективності.

15 листопада в рамках проведення Тижня Сталої Енергії в місті відбулось засідання круглого столу з питань енергоефективності.

Круглий стіл проведено за участю міського голови Л.Дромашко, заступників міського голови О.Кукурузи та Н.Товстої, керівника програм Асоціації «Енергоефективні міста України» О.Гарасевича, депутатів міської ради, членів виконавчого комітету міської ради, представників громадських організацій, підприємців, тощо.

Під час засідання були обговорені питання енергозбереження, енергоефективності та екології з метою залучення додаткових грантових коштів ЄС.

Протягом тижня учні загальноосвітніх шкіл міста розробляли та презентували проекти на тему «Енергозбереження – крок у майбутнє». Організували промо-акцію «Збережи навколишнє середовище» (збір відпрацьованих елементів живлення). В школах міста були проведені інформаційні хвилинки та бесіди на тему: «Заощадження енергетичних ресурсів», відкриті уроки, круглі столи та конференції з питань «Енергозбереження в школі. У чому полягає економія?», «Альтернативні джерела енергії», виставка дитячої творчості «Енергозбереження, дитячий поглід».

Під час проведення Тижня Сталої Енергії в рамках проекту «Громадянське суспільство в Угоді Мерів» (учасником якого є в тому числі і місто Первомайськ) громадською організацією «Центр громадянських ініціатив «Південь» проведено громадські консультації на тему: «Встановлення додаткового енергоефективного освітлення в місцях пішохідних переходів і зупинок громадського транспорту».