В приміщенні міської ради відбулась прес-конференція заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко для журналістів місцевих засобів масової інформації.

В приміщенні міської ради відбулась прес-конференція заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко для журналістів місцевих засобів масової інформації.

19 жовтня 2016 року в приміщенні міської ради відбулась прес-конференція заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко для журналістів місцевих засобів масової інформації.

Під час спілкування з представниками мас-медіа Ольга Колесніченко повідомила про те, що за рішенням Кабінету Міністрів (Постанова КМУ від 23.08.2016 р №534) з особових рахунків до бюджету була повернена сума невикористаної субсидії за опалювальний період 2015-2016 рр. Посадовець також розповіла про особливості призначення субсидії та здійснення автоматичного перерахунку субсидій; звернула увагу на те, що до кінця жовтня кур’єри рознесуть повідомлення про розмір субсидії в опалювальний період по домогосподарствам, тому звертатись за повідомленням до управління соціального захисту не потрібно. Ольга Анатоліївна також спростувала «міфи» щодо оформлення субсидії на житлово-комунальні послуги, зокрема, зазначивши:

  • що субсидія є безповоротною державною допомогою, її отримання не може перешкоджати продажу квартири, будинку чи оформлення спадку;
  • субсидії надаються безробітним працездатним громадянам або сім’ям, до складу яких входять такі особи, таким громадянам для розрахунку субсидії буде враховано умовний дохід в розмірі двох прожиткових мінімумів (з 1 травня 2016 року – 2900 грн.);
  • за помилки, допущені під час заповнення декларації, жодних штрафів не буде, важливо не приховувати інформацію про свої доходи;
  • заборгованість з оплати за житлово-комунальні послуги не впливає на оформлення субсидії;
  • купівля валюти не входить в перелік вартісних покупок, здійснення яких позбавляє права на субсидію, а депозити в банках не враховуються як доходи і не входять в перелік критеріїв, на підставі яких може бути відмовлено в наданні субсидії.

Ольга Колесніченко також розповіла про нарахування субсидії на тверде паливо та скраплений газ. Посадовець звернула увагу на те, що громадяни мають змогу отримувати відповіді зателефонувавши на «гарячу» телефонну лінію.

По закінченню прес-конференції Ольга Анатоліївна відповіла на всі питання, які виникли у журналістів.

На заході були присутні працівники телеканалу «Олта», газет «Вісник Первомайська» та «ТВ Всесвіт».