В приміщенні виконавчого комітету міської ради відбулась прес-конференція учасників ІІ щорічного Всеукраїнського велопробігу «Бачу! Можу! Допоможу!».

В приміщенні виконавчого комітету міської ради відбулась прес-конференція учасників ІІ щорічного Всеукраїнського велопробігу «Бачу! Можу! Допоможу!».

19 серпня 2016 року в приміщенні виконавчого комітету міської ради відбулась прес-конференція учасників ІІ щорічного Всеукраїнського велопробігу «Бачу! Можу! Допоможу!». На заході також були присутні міський голова Людмила Дромашко та заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Наталія Товста. Під час спілкування з журналістами учасники велопробігу розповіли про мету даного заходу, поділилися враженнями, отриманими в ході мандрівки областями та містами країни. Міський голова Людмила Дромашко, в свою чергу, подякувала велосипедистам за прокладання маршруту велопробігу через місто Первомайськ, запросила гостей відвідати місто в подальшому та побажала щасливої дороги.
Учасники ІІ щорічного Всеукраїнського велопробігу «Бачу! Можу! Допоможу!», який проходить за участі незрячих людей, проїздили Первомайськом 18-19 серпня. 20 учасників на 5 велосипедах тандемах стартували 6 серпня у Львові та планують фінішувати 22 серпня в Одесі. Довжина маршруту склала понад 1000 кілометрів, а тривалість велопробігу – 16 днів. За словами організаторів метою проведення велопробігу стала зміна стереотипного ставлення суспільства до незрячих людей та залучення незрячих людей до активного життя.
Цього року маршрут велопробігу складався таким чином, аби учасники заходу мали змогу відвідати якнайбільшу кількість цікавих місць, історичних пам’яток, музеїв тощо. Миколаївська область 8-ма на шляху велосипедистів.