В рамкам робочого візиту відвідали Первомайське об’єднане управління Пенсійного фонду,

В рамкам робочого візиту відвідали Первомайське об’єднане управління Пенсійного фонду,

11 травня 2016 року директор департаменту пенсійного забезпечення Ірина Ковпашко та директор департаменту інформаційно-аналітичних систем та електронних реєстрів Пенсійного фонду України Олександр Малецький в рамкам робочого візиту відвідали Первомайське об’єднане управління Пенсійного фонду, яке обслуговує понад 27 тис. пенсіонерів регіону. До зустрічі залучились керівники головного та підвідомчих управлінь Миколаївської області, фахівці з призначення і перерахунку пенсії органів Фонду області.

Під час робочої наради учасники заходу обговорили актуальні питання пенсійного законодавства, стан підготовки до впровадження централізованої підсистеми призначення та виплати пенсій, яка дозволить підвищити якість обслуговування громадян та забезпечить оперативне надання послуг. Миколаївщина належить до семи регіонів в яких з 1червня почне функціонувати зазначена система.

"В Миколаївській області за період з 01.04.2016 по 10.04.02016 заведеноінформацію про 258 електронних пенсійних справ. Ми повинні наполегливо опановувати нову систему", - зазначила у своєму виступі Ірина Ковпашко