Весняні роботи в міському парку культури і відпочинку «Дружба народів»

Весняні роботи в міському парку культури і відпочинку «Дружба народів»

Наближається відкриття весняно-літнього сезону в міському парку культури і відпочинку «Дружба народів». Ведуться роботи з підготовки території парку – вкладається тротуарна плитка, готуються до запуску фонтани, проводиться облік наявних ушкоджень та визначаються обсяги робіт по їх усуненню.


Щороку сумна і навіть страшна картина в парку після зимового періоду – поламані лавки, розбиті ліхтарі, вкрадені металеві елементи гойдалок, понівечений, помальований дитячий майданчик, розбиті урни та розкидане сміття. Всюди сліди перебування первомайців-вандалів. 


Ми з вами живимо в невеликому містечку. Дуже щиро, а іноді і вимогливо висловлюємо свої побажання щодо ладу, сучасного оздоблення та краси на вулицях міста, цікавого дозвілля та відпочинку. Для міської влади ці питання завжди актуальні. І на їхнє вирішення постійно виділяються чималі кошти з міського бюджету. Проте чомусь ці ініціативи влади не цінуються городянами. Все ламається, трощіться, знищується. Доходить до абсурду – наприклад комунальники «ховають» від городян лавки на зиму, намагаючись подовжити їхній термін служби.
Хочеться зазначити, що серед нас є небайдужі городяни, які дбають про рідне місто і хочуть змінити його на краще. Але сакури висаджені нашими каратистами давно поламані, монумент Незалежності України, встановлений активною молоддю міста, понівечений, а лавки взагалі викрадено.


Напевне ми не достойні жити в кращих умовах. Таке враження, що все нове, гарне щойно потрапить на очі городянам – викликає злість, агресію та неадекватну реакцію. 
І знов влада виділяє кошти на ремонт, реставрацію міського майна та закупівлю нового.