Відбулась урочиста сесія Первомайської міської ради присвячена 340-річчю з Дня заснування міста Первомайська

Відбулась урочиста сесія Первомайської міської ради присвячена 340-річчю з Дня заснування міста Первомайська

16 вересня 2016 року відбулась урочиста сесія Первомайської міської ради присвячена 340-річчю з Дня заснування міста Первомайська. Сесія розпочалась виступом міського голови   Людмили  Дромашко, яка привітала зібрання зі святом та коротко доповіла про результати роботи міської влади за минувший рік. З вітальним словами до присутніх звернувся також Почесний громадянин міста Первомайська, голова міськвиконкому 1974-1983 років Михайло Волков.

Урочиста сесія продовжилась церемонією нагородження кращих жителів міста: 3 первомайця були нагороджені відзнакою Президента України ювілейною медаллю «25 років незалежності України», 16 городян було відзначено медаллю «За заслуги перед містом». Дипломи та пам’ятні статуетки із рук міського голови отримали городяни, портрети яких занесені на міську Дошку Пошани «Наше місто». Грамоти та цінні подарунки також отримали переможці щорічних міських конкурсів «Чисте місто» та “Мій Первомайськ - стежками часу”.

Під час сесії транслювалося відеозвернення командира 7-ої механізованої роти 3-го механізованого батальйону 72-ї аеромобільної бригади Богдана Гарнаги, під командуванням якого проходили службу в лавах Збройних сил України первомайці.  Військовослужбовець привітав городян  з Днем міста та висловив подяку за волонтерську допомогу фізичній особі-підприємцю Д.Бузнику та голові правління ПрАТ «Санта Україна» Є.Дирдіну. Грамоту за високу національну свідомість,  громадську позицію, активну волонтерську допомогу та вагомий внесок у стабілізацію безпеки української державності вищеназваним особам за дорученням військових вручила голова міської громадської організації «За справедливість», волонтер Ольга Зінченко.

Зібрання зі святом також привітали гості із міста Суми – воїни-афганці. Сумчани приїхали взяти участь в урочистому відкритті меморіальної дошки на честь загиблого під час афганської війни земляка Олександра Коротченка, що встановлено на вулиці названої його іменем. Голова Сумської організації афганців В.Рикун привітав городян з Днем міста Первомайська та подякував за запрошення взяти участь в святкових заходах.   

В урочистій сесії міської ради взяли участь депутати міської ради, члени виконавчого комітету, відповідальні працівники міської ради та її виконавчого комітету, правоохоронних органів, керівники підприємств та установ, представники політичних партій,   громадських організацій, засобів масової інформації, гості та представники громадськості міста.