Відбулася нарада з питань наповнення та модернізації оновленого офіційного сайту міста

Відбулася нарада з питань наповнення та модернізації оновленого офіційного сайту міста

17 травня в приміщенні Первомайської міської ради під головуванням секретаря міської ради Наталії Сабліної відбулася нарада з питань наповнення та модернізації оновленого офіційного сайту міста.

         В нараді взяли участь: начальник відділу інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю та засобами масової інформації Олександр Тяпушкін, розробник нового сайту Сергій Донченко, представники структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету.

         Наталія Володимирівна наголосила, що вона буде особисто контролювати наповнення та актуальність інформації, розміщеної на сайті та доручила керівникам виконавчих органів призначити відповідальних за розміщення даних на сайті.

         Сергій Донченко поінформував, що за даними інтегрованої в сайт аналітичної системи, оновлений веб-ресурс вже користується великою популярністю не тільки серед первомайців, а й серед жителів інших міст і навіть країн. Також він надав коротку інформацію щодо роботи групи IT-волонтерів, які працюють над запровадженням в місті системи електронного врядування з надання адміністративних послуг в електронному вигляді «I-GOV».