Відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників міста

Відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників міста

29 серпня 2016 року у приміщенні Центру культури і дозвілля ім. Є. Зарницької відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників міста «Про підсумки розвитку загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти в 2015/2016 навчальному році та завдання на 2016/2017 навчальний  рік». Метою заходу було підбиття підсумків, аналіз досягнень усіх навчальних підструктур та визначення орієнтирів діяльності освітянської галузі  на найближчу та дальню перспективи.
Привітати педагогів прийшли міський голова Л.Дромашко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради по охороні здоров'я та гуманітарних питаннях Н.Товста; депутати міської ради, члени постійної комісії з питань духовності, освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту, соціального захисту населення, охорони материнства та дитинства П.Мамотенко, Н.Клименко, С.Фролова, В.Целіщева, С.Іванченко, І.Яриш. Також серед гостей були присутні головний лікар Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні О.Чекрижов та головний лікар комунального закладу «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Т.Оболенська.
Як зазначила у своїй доповіді начальник управління освіти Г. Остапенко, 2015/2016 навчальний рік був плідним та результативним у багатьох напрямках освітньої діяльності. Високий професіоналізм, особистісні якості педагогів, почуття відповідальності за доручену справу допомогли освітянам міста отримати вагомі здобутки. Зокрема, призерами конкурсу-захисту робіт Малої академії наук цього року стали 5 випускників, переможцями обласного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад – 18  учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста, якіпосіли 22 призових місця. Усього в 2016-2015 навчальному році вихованці навчальних закладів м. Первомайська вибороли близько 280 перемог в обласних, загальнонаціональних, міжнародних конкурсах та змаганнях. Також Галина Феліксівна торкнулася актуальних питань, що стосуються підвищення якості освітніх послуг. За результатами доповіді начальника управління освіти загальними зборами прийнято резолюцію.


З теплими та щирими словами привітань та подяки за натхненну та плідну працю звернулась до присутніх у залі педагогів міський голова Л.Дромашко.
За значні досягнення у роботі під час конференції 1 педагог нагороджений Подякою міністерства освіти і науки України, 3 отримали Грамоти Миколаївської облдержадміністрації, 1 – Грамоту Миколаївської облради, 22 – Грамоти департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА.
Гучними оплескамиприсутні привітали 25 учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста – переможців обласних інтелектуальних змагань. Разом із грамотами діти отримали цінні подарунки.


Крім того, під час урочистостей було нагороджено грамотами й преміями навчальні заклади міста за результатами літнього оздоровлення, конкурсу-огляду готовності закладів до нового навчального року, конкурсу «Найошатніше подвір'я», а також за підсумками рейтингової оцінки.
Приємним сюрпризом стало вручення Подяки управління освіти найактивнішим представникам батьківської громади, п’яти головам та членам батьківських комітетів ЗОШ І-ІІІ ст. № 4,5, ЗОШ І ст. № 11, ДНЗ № 1,6.


Учасники конференції вшанували педагогів, які багато років присвятили освітянській професії й вирішили піти на заслужений відпочинок.
Прикрасою свята стали яскраві виступи вихованців вокального колективу "Зернятко" (кер. Гордієнко Г.Ю.), "Грація" (кер. Шуміліа Н.М.), "Ритм" (кер. Мітакса А.С.) та театру "Atoms"(кер.Гаврилюк Т.П.) Дитячо-юнацького центру національного відродження. Незабутній та заворожуючий вплив на глядачів, як завжди, справив чудовий  вокал  Катерини Пасічник.
Патріотичні пісні у виконанні дорослих та маленьких виконавців ще раз підтвердили думку, що тільки разом нам обов’язково вдасться вистояти й пережити всі біди та напасті, адже разом – ми сила.