Відбувся турнір з футболу серед юнаків з нагоди вшанування учасників бойових дій в зарубіжних країнах і пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів в Афганістані.

Відбувся турнір з футболу серед юнаків з нагоди вшанування учасників бойових дій в зарубіжних країнах і пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів в Афганістані.


22 травня 2016 року на центральному стадіоні міста відбувся турнір з футболу серед юнаків з нагоди вшанування учасників бойових дій в зарубіжних країнах і пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів в Афганістані.

  Перед початком турніру учасники змагань та представники влади взяли участь в мітингу біля пам’ятного знаку загиблих воїнів-інтернаціоналістів поблизу Свято-Варварівського храму. Автотранспорт традиційно надало приватне підприємство «Талісман» (керівник Тетяна Мусієнко). Голова міського товариства ветеранів Афганістану Володимир Йонга подякував всім, хто бере участь та надає допомогу у проведені футбольного турніру. Присутні вшанували пам’ять загиблих афганців хвилиною мовчання та поклали квіти. В мітингу також взяли участь вдова загиблого Андрія Суліми та мати Олексія Зіновьєва.

На стадіоні  присутніх привітала секретар міської ради Наталія Сабліна та член ветеранської організації Василь Бабченко.

В змаганнях взяли участь 4 команди міст Первомайська, Южноукраїнська, Миколаєва та Котовська. За результатами змагань перемогу здобула  команда Первомайська, друге і третє місця посіли команди Котовська та Южноукраїнська відповідно. Команди-переможці нагороджені кубками, медалями та грамотами управління культури, спорту та молодіжної політики міської ради. Кращі гравці турніру також були відзначені грамотами та подарунками. Член виконавчого комітету Первомайської міської ради, директор ПП «Цитадель М» Руслан Цимбалюк вручив командам-переможницям грошові призи.