Відкрита міська велогонка

Відкрита міська велогонка

В місті Первомайську зареєстровано безліч громадських організацій. Проте дієвих та активних не більше десятка. Однією з них є Миколаївська обласна організація лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх та позашкільних закладів «Молодь –  майбутнє нації», президентом якої є наш земляк Євген Нотевський. От і сьогодні, в пору відпусток та літніх канікул, дана громадська організація з метою пропаганди здорового способу життя організовує та проводить на Миколаївщині молодіжну спартакіаду. В місті Первомайську спартакіада розпочалась на початку липня міським чемпіонатом з дворового міні-футболу, що проходив по вулиці Одеській 113-119 у віковій категорії 10-14 років та на міському стадіоні, де змагалися гравці віком 15-19 років.

Другим етапом стала відкрита міська велогонка на першість з велоспорту молодіжної спартакіади Миколаївської обласної організації лідерів молодіжного самоврядування «Молодь – майбутнє нації», яка відбулась 20 липня 2017 року на міському стадіоні. В фінальній частині під час церемонії нагородження переможців до учасників змагань з вітальним словом звернулись секретар міської ради С.Бондарчук, головний спеціаліст управління освіти міської ради С.Троянська, президент громадської організації Є.Нотевський. Окрім переможців змагань, які отримали грамоти, медалі та кубки, подяками були відзначені тренери та викладачі Первомайської ДЮСШ.

Як зазначив організатор змагань Євген Нотевський, третім етапом проведення молодіжної спартакіади в місті стануть змагання з тенісу, які заплановані на початок серпня поточного року.

До організації проведення спортивних заходів долучилися міська влада, управління освіти міської ради, Первомайська дитячо-юнацька спортивна школа, управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради. Спонсорську та фінансову підтримку також надала ГО «РТБ», депутат міської ради Т.Глушко.