Відкритий Чемпіонат України з велоспорту

Відкритий Чемпіонат України з велоспорту

4-6 серпня 2017 року четвертий рік поспіль в місті Первомайську відбувся Відкритий Чемпіонат України з велоспорту в парній гонці та гонці-критеріум  меморіалу Заслуженого тренера України, Почесного громадянина міста Первомайська Тофана Віктора Васильовича.

5 серпня в церемонії відкриття змагань взяли участь міський голова Л.Дромашко,  заступник міського голови з охорони здоров’я та гуманітарних питань Н.Товста, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації О.В.Садовський, заступник начальника управління освіти міської ради Л.Сидоренко, директор ДЮСШ С.Паламарчук.

На змагання до нашого міста приїхали учасники з Києва, Миколаєва, Хмельницького, Вінниці, Рівного, Львова, Кіровограда, Знам’янки, Черкас, Дніпра та інших міст України, усього 19 команд та 108 велогонщиків.

Чемпіонат проводився за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Федерації велоспорту України, Миколаївської обласної адміністрації, Первомайської міської ради, Первомайської районної державної адміністрації, управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту, управління освіти Первомайської міської ради.

На урочистому відкритті Чемпіонату, до його учасників з вітальними словами звернулися міський голова Л.Дромашко та начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Миколаївської облдержадміністрації В.Садовський. Людмила Григорівна привітала спортсменів з відкриттям Чемпіонату України, побажала здоров’я та перемог і запросила всіх присутніх прийняти участь у змаганні наступного року, адже в 2018 році Відкритий Чемпіонат України з велоспорту святкуватиме свою п’яту річницю.

Жителі міста мали змогу спостерігати за стартами гонки-критеріум, що проходила на вулицях міста. Змагання викликали чималий інтерес у первомайців.

Переможців змагань Відкритого Чемпіонату України з велоспорту вітали начальник відділу з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації О.В.Садовський, директор ДЮСШ С.Паламарчук, вихованець В.Тофана Д.Крівцов. Чемпіони та призери змагань, крім традиційних дипломів і медалей, отримали безліч подарунків від спонсорів Чемпіонату – підприємців міста.

Змагання пройшли на високому професійному рівні і маємо надію, що спортсмени залишали Чемпіонат і наше місто з гарними враженнями.