Відкритий Чемпіонат України з велоспорту

Відкритий Чемпіонат України з велоспорту

03 серпня 2018 року п’ятий рік поспіль в місті Первомайську стартував Відкритий Чемпіонат України з велоспорту в парній гонці та гонці-кретеріумі Меморіалу Заслуженого тренера України, Почесного громадянина міста Первомайська Тофана В.В. Перший день змагань розпочався для юнаків та дівчат з парної гонки на трасі Первомайськ – Доманівка, дистанція – 15 км та 25 км.

04 серпня в церемонії відкриття змагань взяли участь міський голова Л.Дромашко, секретар міської ради С.Бондарчук, заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товста, заступник начальника управління освіти міської ради Л.Сидоренко, Державний тренер України з велосипедного спорту, вихованець Тофана Віктора Васильовича, майстер спорту України О.Солнцев, виконавчий директор федерації велосипедного спорту Миколаївської області О.Садовський, президент Первомайської міської Федерації кіокушин карате Ю. Галімон, директор ДЮСШ С.Паламарчук.

На урочистому відкритті Чемпіонату, до його учасників з вітальними словами звернулася міський голова. Людмила Григорівна привітала спортсменів з відкриттям Чемпіонату України, побажала юним спортсменам успіхів у змаганнях та перемог.

Право внести державний прапор надалось майстрам спорту з велосипедного спорту, вихованцям Первомайської школи: Соколовському Максиму, Ридош Олександру, Віциній Крістіні, Величко Катерині.

Також, цього дня пройшла гонка-критеріум Меморіалу Заслуженого тренера України, Почесного громадянина міста Первомайська Тофана В.В. (20, 30 та 40 кіл по 1100 метрів), яка відбулася по маршруту: вул. Тараса Шевченка, Вокзальна, Івана Виговського.

05 серпня, пройшла парна гонка, на трасі Первомайськ-Жовтневе.

Змагання викликали чималий інтерес у первомайців. Жителі міста з спостерігали за стартами гонки-критеріум, яка проходила на вулицях міста. Загалом у змаганнях взяли участь 104 учасника (19 команд) з Первомайська, Маріуполя, Миколаєва, Тирасполя, та Хмельницької, Миколаївської, Київської, Донецької, Чернігівської, Харківської, Житомирської, Полтавської, Дніпропетровської, Кіровоградської областей.

Переможців змагань Відкритого Чемпіонату України з велоспорту вітали секретар міської ради С.Бондарчук, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації О.В.Садовський, директор ДЮСШ С.Паламарчук, вихованець В.Тофана Д.Крівцов. Чемпіони та призери змагань, крім традиційних грамот, медалей та кубків отримали безліч подарунків від спонсорів Чемпіонату – підприємців міста.

Змагання пройшли на високому професійному рівні і маємо надію, що спортсмени залишали Чемпіонат і наше місто з гарними враженнями.