Відкриття 3 оновлених об’єктів бюджетної сфери

Відкриття 3 оновлених об’єктів бюджетної сфери

Напередодні 341-ї річниці заснування міста Первомайська відбувся ряд приємних та неординарних заходів. Цього дня було відкрито 3 оновлених об’єкти бюджетної сфери.

Так по вул. Трудової Слави, 13 радо відкрила двері своїм відвідувачам сімейна амбулаторія, де проведена реконструкція приміщення. Всі роботи виконані за рахунок міського бюджету. Усього на їх виконання було витрачено 778,1 тис.грн. Відтепер всі пацієнти прилеглого мікрорайону мають змогу отримувати медичні послуги в оновленому приміщенні з сучасними меблями та обладнанням. В церемонії відкриття взяли участь міський голова Л.Дромашко, народний депутат України В.Підберезняк, секретар міської ради С.Бондарчук, заступники міського голови Н.Товста та О.Колесніченко, які прийшли привітати медиків із приємною подією.

Цього ж дня відбулось офіційне відкриття капітально відремонтованого приміщення управління соціального захисту населення. Ремонтні роботи здійснено завдяки перемозі у проекті регіонального розвитку первомайського проекту «Створення умов для обслуговування пільгової категорії населення по вул.Театральній,6-а». Наразі приміщення обладнано пандусом, замінені вхідні двері та вікна, оновлений водопровід та санвузол, замінена електрична проводка, встановлене індивідуальне опалення, приміщення обладнане сучасними меблями, тощо. Роботи виконані за кошти державного фонду регіонального розвитку у розмірі 786,862 тис. грн. та за рахунок місцевого бюджету на суму 196,715 тис. грн.

Під час церемонії відкриття відремонтованого приміщення з вітальним словом виступили міський голова Л.Дромашко, народний депутат України В.Підберезняк, заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко.

До речі, за умовами конкурсу міською владою було придбано спеціальний автобус з підйомником. З даною метою Державний фонд регіонального розвитку виділив 237 тис. грн., співфінансування з місцевого бюджету склало 350 тис. грн. Відтепер місто має спеціальний транспорт, який здійснюватиме перевезення інвалідів-візочників та маломобільних груп населення для участі в різноманітних конкурсах, змаганнях та інших заходах, що проводяться в місті та за його межами.

Третім оновленим об’єктом бюджетної сфери, офіційне відкриття якого проходило 14 вересня, стала актова зала Первомайської міської станції юних натуралістів. Тут за кошти міського бюджету на суму 243 тис.грн. також здійснено капітальний ремонт. Окрім того в приміщенні закладу було замінено 24 вікна на металопластикові на загальну суму 52 тис.грн.

Високопосадовці завітали до станції юних натуралістів, привітали колектив та вихованців закладу, побажали подальших успіхів в роботі та навчанні.