Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Відкриття міні-футбольних полів зі штучним покриттям

Відкриття міні-футбольних полів зі штучним покриттям

1 червня 2020 року в місті Первомайську на мікрорайонах «Коротченко» та «Фрегат» відбулось довгоочікуване відкриття міні-футбольних полів зі штучним покриттям.

Неординарна подія приурочена до Міжнародного дня захисту дітей. Під час відкриття зі святом малечу привітала міський голова Людмила Дромашко. У своїй промові Людмила Григорівна звернулась до присутніх батьків і дітей із проханням цінувати та берегти комунальне майно. Міні-футбольні поля офіційно було відкрито дітьми разом із міським головою символічним ударом по м’ячу. Наостанок первомайська малеча отримала у подарунок солодощі та морозиво.

Разом із міським головою у церемонії відкриття майданчиків також взяли участь секретар Первомайської міської ради Сергій Бондарчук, перший заступник міського голови Олександр Кукуруза, депутати міської ради, члени виконавчого комітету.

Слід зазначити, що спорудження міні-футбольних полів стало можливим завдяки реформі децентралізації. Так ще у квітні 2019 року в рамках програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» в нашому місті реалізований проєкт «Будівництво спортивного стадіону (міні-футбольного поля) зі штучним покриттям на території дитячо-юнацької спортивної школи по вул. Театральна (Дзержинського), 7». Фінансування проєкту здійснене з місцевого та обласного бюджетів. Також за кошти субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури у 2019-2020 році в місті Первомайську здійснене:

— будівництво майданчика зі штучним покриттям на території комунального підприємства Первомайської міської ради «Первомайський міський парк культури та відпочинку «Дружба народів» по вул. Михайла Грушевського, 12;

— будівництво майданчика зі штучним покриттям по вул. Корабельній, 25;

— будівництво майданчика зі штучним покриттям по вул. Олександра Коротченка, 5.

Міні-футбольні поля – це те, що дійсно потрібне нашим дітям, молоді.