Відкриття ресурсної кімнати

Відкриття ресурсної кімнати

17 жовтня 2018 року, в рамках реалізації національного проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації» в Первомайській загальноосвітній школі І-ІІІст. №5 відбулось урочисте відкриття ресурсної кімнати. Реконструкція кабінету та придбання сучасного обладнання було здійснено за кошти управління освіти міської ради та Миколаївської обласної державної адміністрації, за сприяння директора департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації О.Удовиченко.

Ресурсна кімната – це окремий, спеціально облаштований клас для дітей з особливими освітніми потребами, де вони можуть навчатися за індивідуальним планом розвитку у супроводі корекційного педагога. В новоствореному класі, в комфортних умовах, діти з особливими освітніми потребами матимуть змогу навчатися та адаптуватися до навчального процесу, також їм та їхнім родинам надаватимуть психолого-педагогічну допомогу. У цивілізованому суспільстві діти з інвалідністю не ізольовані від однолітків, вони мають змогу спілкуватися з ними. Дітям з особливими потребами, навчання разом з однолітками, допоможе адаптуватися до життя в суспільстві, не боятися ровесників, розширювати світогляд та коло друзів.

В урочистому відкритті ресурсної кімнати взяли участь міський голова Людмила Дромашко, начальник управління освіти міської ради Галина Остапенко, директор Первомайського інклюзивного Центру Людмила Дудченко, директор ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Сергій Саковський, підрядники, що виконали роботи з реконструкції приміщення, батьки та діти, що будуть проходити тут навчання.

Гості привітали присутніх з відкриттям ресурсної кімнати та побажали її відвідувачам здоров’я, наснаги, вірних друзів та нових відкриттів. Всіх присутніх було запрошено оглянути приміщення нової ресурсної кімнати.

Слід зазначити, що в нашому місті реалізація національного проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації» розпочалась створенням Інклюзивно-ресурсного Центру, який було офіційно відкрито 16 вересня поточного року. Відтепер, завдяки створенню ресурсних кімнат в школах міста інклюзивна освіта стає ближчою до особливих дітей.