Відкриття виставки «Час і досі не загоїв рану – цей довічний біль Афганістану»

Відкриття виставки «Час і досі не загоїв рану – цей довічний біль Афганістану»

16 січня 2019 року в Первомайському краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки «Час і досі не загоїв рану – цей довічний біль Афганістану», яка присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-й річниці виведення військ з Афганістану. Під час урочистої частини до присутніх звернулись заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко, голова Первомайського міського товариства ветеранів Афганістану В.Йонга, голова Арбузинської спілки воїнів-інтернаціоналістів та запасу Е.Церуш та благочинний Первомайського міського округу протоієрей Анатолій Нирко. Промовці звертались здебільшого до молоді з проханням шанувати подвиг наших земляків, які виконували свій військовий обов’язок на території інших держав, пам’ятати уроки історії, берегти мир і злагоду, любити Батьківщину.

Науковий співробітник музею Олена Красіна виступила з оглядом книги «Память, которой не будет конца», написаної Євгенією Зінов’євою матір’ю загиблого офіцера-афганця Олексія Зінов’єва. До уваги присутніх також транслювався відеоматеріал про діяльність первомайського товариства ветеранів Афганістану у співпраці з міською владою.

Аудиторія вшанувала пам’ять загиблих та померлих воїнів-інтернаціоналістів «хвилиною мовчання». Учні Первомайської гімназії вручили квіти родичам загиблих. Делегація від зібрання поклала квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

По закінченню офіційної частини всі ознайомились безпосередньо із виставкою, де представлені фотоматеріали, листи, нагороди та особисті речі воїнів-афганців та воїнів-інтернаціоналістів.

Виставка діятиме до 1 березня поточного року. Тож запрошуємо всіх охочих відвідати Первомайський краєзнавчий музей, який знаходиться за адресою вулиця Театральна, 10. Графік робити музею: понеділок-субота - 8.30-17.00; вихідний – неділя. Вартість вхідного квитка - 2 гривні. Контактний телефон: (096) 125-48-09.