Відкриття виставки «Учителю! Хто ми?»

Відкриття виставки «Учителю! Хто ми?»

25 травня 2018 року в Первомайському краєзнавчому музеї в рамках великого загального проекту «Південний шлях» відбулось відкриття виставки «Учителю! Хто ми?». Виставка присвячена пам'яті українського живописця, Народного художника України, заслуженого художника України, лауреата Національної премії України ім.Т.Г.Шевченка, Почесного громадянина міста Первомайська Андрія Антонюка.

Під час офіційної частини з вітальним словом до присутніх звернулись міський голова Л.Дромашко, Почесний громадянин міста Первомайська В.Капацина, народний депутат України В.Підберезняк, близькі та знайомі видатного художника. Виступаючі говорили про творчу діяльність, унікальність та автентичність робіт Андрія Даниловича, ділилися спогадами про видатного художника. Високопосадовці дійшли згоди про необхідність відкриття музею Андрія Антонюка.

Цього дня в оглядових залах музею зібрались журналісти та митці, молодь та старше покоління, поціновувачі живопису та творчі особистості. Первомайці з інтересом та непідробним захопленням милувалися роботами таких талановитих художників як Андрій Антонюк, Володимир Бахтов, Володимир Кабаченко, Олексій Маркітан, Віктор Покиданець, Данило Антонюк та Дмитро Молдованов.

Проект «Південний шлях» представить в різних регіонах України творчість всіх сімох авторів як представників самобутньої Південної школи живопису. В нашому місті виставка діятиме протягом місця. Тож, шановні первомайці, нам випала чудова нагода долучитися до прекрасного світу живопису, не упустіть свій шанс побачити на власні очі творчі роботи талановитих майстрів пензля. Адже ні інтернет, ні друковані видання не передадуть весь чарівний світ картин митців. Картини чекають на свою глядацьку аудиторію в Первомайському краєзнавчому музеї, який працює з 8.30 до 16.30 кожного дня окрім неділі, без перерви.