Відзначення державних свят у місті

Відзначення державних свят у місті

24 серпня 2017 року в місті тривало святкування державних свят.

На початку дня в храмах міста відбувся молебень за Україну та український народ з нагоди 26-ї річниці незалежності України.

На Центральній площі відбулась ярмаркова торгівля сільськогосподарською продукцією, продовольчими та непродовольчими товарами повсякденного попиту, продукцією і товарами підприємств харчової та легкої промисловості. Свої вироби та продукцію цього дня городянам пропонували місцеві товаровиробники. На ярмарку був представлений надзвичайно широкий вибір товарів за привабливими цінами: у продажу були овочі та фрукти, хлібобулочні та кондитерські вироби, мед, м’ясні вироби, олія тощо.

В меморіальному комплексі «Сквер Перемоги» працювала виставка-продаж робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, тривав турнір з шашок серед людей різних вікових категорій, а на міському стадіоні проходив кубок вуличного футболу.

Святкові заходи продовжилися о 17.00 в парку культури та відпочинку «Дружба народів» святковою концертною програмою «З Україною в серці».

З теплими та щирими словами привітань з нагоди Дня незалежності України до жителів міста звернулась міський голова Людмила Григорівна, яка поздоровивши громаду зі святом побажала первомайцям здоров’я, миру, добра, злагоди та благополуччя.

Піднесений святковий настрій під час концерту створювали номери окремих виконавців та творчих колективів міста Первомайська. Завершився святковий день творчим заходом для молоді.