Відзначення Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України

Відзначення Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України

23 серпня 2018 року в місті Первомайську відбулися заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України.

На центральному стадіоні ДЮСШ управління освіти міської ради ім.Л.Г.Кривицького відбулось урочисте зібрання «Моє ім’я – Україна», в якому взяли участь міський голова Л.Дромашко, секретар міської ради С.Бондарчук, заступники міського голови, військовослужбовці Первомайського гарнізону, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, посадові особи місцевого самоврядування, делегації від підприємств, установ та організацій, громадяни та молодь міста.

Почесна варта у складі військовослужбовців військової частини А-2709 підняла Державний прапор. Зібрання з державними святами привітала міський голова Людмила Дромашко. З нагоди незалежності України за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, заслуги у державотворчій, громадсько-політичній діяльності, значний внесок у вирішення соціально-економічних питань міста, зміцнення української державності міський голова вручила Почесні грамоти виконавчого комітету Первомайської міської ради та цінні подарунки кращим працівникам підприємств, установ та організацій міста.

Під час урочистого зібрання присутніх, також привітав заступник командира військової частини А2709 по роботі з особовим складом, майор Микола Ткачевський.

Виконуючий обов’язки військового комісара Первомайського об’єднаного міського військового комісаріату, майор Віталій Ромновський вручив військовим почесну відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції». Заступник міського голови, начальник управління соціального захисту міської ради О.Колесніченко разом із заступником командира військової частини А2709 по роботі з особовим складом, майором М.Ткачевським нагородили відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» кращих волонтерів, які здійснювали допомогу в зоні проведення АТО.

На завершення присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих у боротьбі за незалежність України. Делегації від зібрання поклали квіти до погруддя Т.Г.Шевченка та до стели «Небесної Сотні».

Від стадіону стартував велопробіг «Наш стяг у золоті й блакиті», під час якого центральними вулицями міста проїхали вихованці ДЮСШ з державними прапорами України.

З метою вшанування пам’яті первомайців, які загинули під час виконання бойових завдань в зоні антитерористичної операції на сході України, делегація у складі заступника міського голови по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях С.Свідерко та керуючої справами виконавчого комітету Первомайської міської ради Л.Постернак поклали квіти до могил загиблих захисників.