Відзначення Дня Державного Прапора України та 28-й річниці незалежності України

 Відзначення Дня Державного Прапора України та 28-й річниці незалежності України

23 серпня 2019 року у Первомайську розпочались заходи присвячені Дню Державного Прапора України та 28-й річниці незалежності України.

На міському стадіоні ДЮСШ управління освіти міської ради ім. Л.Г.Кривицького відбулось урочисте зібрання «Моє ім’я – Україна!».

Громаду з державними святами привітала міський голова Л.Дромашко. Почесна варта у складі військовослужбовців військової частини А2183 підняла Державний прапор. З нагоди 28-ї річниці незалежності України за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, заслуги у державотворчій, громадсько-політичній діяльності, значний внесок у вирішення соціально-економічних питань міста, зміцнення української державності очільниця міста вручила почесні грамоти виконавчого комітету Первомайської міської ради та цінні подарунки кращим працівникам підприємств, установ та організацій міста. До привітань долучився також виконуючий обов'язки заступника командира зенітної ракетної бригади з морально-психологічного забезпечення майор С.Литвиненко.

Наприкінці урочистого зібрання присутні вшанували загиблих у боротьбі за незалежність України хвилиною мовчання. Делегації від зібрання поклали квіти до стели у сквері Героїв Небесної Сотні та до пам’ятника Тарасу Шевченку.

В заході взяли участь депутати міської ради, члени виконавчого комітету міської ради, представники органів місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ, організацій, представники навчальних закладів міста, громадських та політичних організацій, суб’єкти підприємницької діяльності, учасники антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, та члени їх родин.

Цього ж дня з метою вшанування пам’яті первомайців, які загинули під час виконання бойових завдань в зоні антитерористичної операції на сході України секретар міської ради С.Бондарчук та керуюча справами виконавчого комітету міської ради Л.Постернак поклали квіти до могил загиблих захисників.