Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Відзначення Дня Гідності та Свободи

Відзначення Дня Гідності та Свободи

21 листопада в читальному залі Первомайської міської централізованої  бібліотечної системи відбувся меморіальний захід з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. Цього дня в бібліотеці зібрались представники міської влади, учасники Помаранчевого майдану та Революції Гідності, учнівська молодь, громадськість міста.

На початку заходу методист Первомайської міської центральної бібліотеки О.Дорошенко виступила з доповіддю «Виклики історії: революція гідності», в якій висвітлила події листопада 2013 – лютого 2014 років.

До зібрання звернулась міський голова Л.Дромашко, яка в своєму виступі, зокрема, зазначила, що «в День Гідності та Свободи ми в скорботі згадуємо Героїв Небесної сотні, які віддали своє життя задля змін, задля кращого життя українського народу». Також Людмила Григорівна зауважила, що «сьогодні ми маємо, як ніколи, проявити свою любов до рідної України, адже саме зараз нашій країні як ніколи потрібно бути єдиною та згуртованою».

Поет, координатор Асоціації українських письменників, учасник національного піднесення на майдані Юрій Островершенко поділився з присутніми своїми спогадами про події Революції Гідності.

Свої вірші навіяні подіями Майдану присутнім продекламували поети, члени літературного об’єднання «Зажинок» Григорій Усатюк  та Василь Монастирний.

До уваги аудиторії демонструвався відеомейк на слова Оксани Забужко «Рядок з автобіографії».

Наприкінці меморіального заходу «хвилиною мовчання» присутні вшанували  пам’ять героїв, що ціною власного життя  постали на захист прав і свобод людини, демократичних цінностей незалежної України.

Делегації за участю представників міської влади та громадськості міста поклали квіти до стели у сквері Небесної сотні та до могил загиблих учасників антитерористичної операції.